Ethtrade

Tento projekt není již aktivní a nedoporučuji do něj nyní investovat.

Pokud chcete tipy na nové investiční příležitosti napište mi email na jirkafranek@email.cz ozvu se do druhého dne.

Investiční projekty

Cryp trade capital
Cryp trade 0 Komentářů
Accelerate fund 0 Komentářů
CMETrades logo
Cmetrades 0 Komentářů
Resonance 0 Komentářů
Ethtrade 0 Komentářů
 
O SPOLEČNOSTI

Společnost Ethtrade byla založena v roce 2015. Během krátkého období stihli ukázat sebe z té nejlepší stránky a také se pevně ukotvit. Jedná se o mladé odborníky plné energie, kteří chtějí dosáhnout svého cíle. Naši zakladatelé - Eric Bondi a Mikka Helstinen – jsou hlavní obchodníci, kteří převzali řízení společnosti. Po zahájení projektu "Ethereum" v listopadu roku 2013 se rozhodli podpořit tuto unikátní platformu, které už dneska říkají "světový počítač". Jejich cílem je vývoj a výdělek na hlavních burzách kryptoměn.

Základem jejich týmu jsou zkušené obchodníci. Začínali pracovat na trhu Forex a stáli na začátku obchodu kryptoměny Bitcoin. Dnes postupně ovládají možnosti Ethereum a jsou ochotni sdílet své zkušenosti a nabídnout kvalitní služby řízení aktiv. Základem jejich správy aktiv je předání kapitálu do obchodování Ethereum. Průměrný měsíční příjem je 30% až 50%, kde asi polovina 15-25% se převádí na účet investorů. Samozřejmě trh kryptoměn má velký zisk, ale jejich strategie je určena především na záchranu finančních prostředků s minimálním rizikem. Je třeba uvést, že se dá také dostat značný zisk během růstu kurzu Ethereum.

Společnost je vždy otevřena novým investorům a nabízí průhledný systém spolupráce s rovným rozdělením zisků mezi nimi a společností Ethtrade.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

 

VÝHODY A NEVÝHODY

 

MÁ ZKUŠENOST

Ethtrade mě zaujal hned od počátku z několika důvodů:

Obchoduje s kryptoměnami, což je nevyhnutelná budoucnost. Navíc obchoduje s dvěma vůbec nejsilnějšími kryptoměnami na celém světě, a to konkrétně: Bitcoin a Ethereum. Vzhledem k tomu, že jejich cena neustále roste a růst v budoucnu bude, je dle mého záruka zisků velmi vysoká a zároveň se snižuje riziko.

Vyplácí bez problémů a má velmi nadprůměrné procentuální zhodnocení vkladu. Ono 15-25% měsíčně (i více) je více než zajímavé, že?

Dalším kladem je velice efektivní odměňovací systém za doporučení. S růstem osobního balíčku/či obratu ze sítě, rostou % za doporučení z výše vkladu a i % ze zisků z celé sítě pode mnou. To je prostě pecka...

Zisky jsou připisovány denně od pondělí do pátku (víkendy burza nefrčí). A je možné je ihned nechat „automaticky reinvestovat“, a tak se ve výsledku dostat na ještě větší %.

Registrace je zde opravdu velice jednoduchá a celý projekt je v češtině (a defakto ve všech světových jazycích – hurá do světa), tedy je ideální i pro totální začátečníky. Navíc jsem vše popsal ve videu, které je níže přiložené. Takže no stress.

 

Na obrázku zde přiloženém je vidět můj počáteční vklad (3000 dolarů), jeho zhodnocení po 15 dnech (231 dolarů) a provize za deset přivedených lidí (1253 dolarů), tudíž za 15 dní je doma 1484 dolarů, a to mi přijde více než slušné, že? Je zde i krásně vidět na kalkulaci zisků, kolik budu mít po 30 dnech z počátečního vkladu 3000 dolarů, tedy konkrétně 3747 dolarů. Není nutné přitom přivádět další lidi do své sítě. Jak jsem psal v úvodu, zhodnocení 15-25% měsíčně je dost silná a dostačující káva. Více info ve videu.

Veškeré informace o registraci a hlavně, jak celý systém vypadá uvnitř a jak ho lze ovládat, vkládat/vybírat peníze, nákup balíčků, provizní systém atd., je krásně popsáno v níže přiloženém videu. Kde se člověk dozví vše podstatné, co potřebuje vědět, aby si mohl udělat svůj vlastní obrázek a začít bez obav vydělávat. Pro jednoduchost jsem vypsal i časy, kde se co vysvětluje.

 

0:00 - 1:01 Registrace 
1:02 - 2:50 Jak si vložím a vyberu peníze
2:51 - 4:16 Affiliate odkaz, balíky a provizní systém
4:17 - 4:38 O projektu
4:39 - 4:55 Výběr peněz - zadání emailu
4:56 - 5:30 Kalkulace zisků
5:31 - 6:28 Podmínky výběru a finanční uzávěrka

JAK JSEM ZAČAL?

1 - Vyměnil jsem si české koruny na dolary.

2 - Vložil jsem je na dolarový účet (FIO Banka).

3 - Poslal jsem peníze na svou již založenou Advcash peněženku.

4 - Založil jsem si účet na Ethtrade a vložil dolary.

5 - Vybral jsem si balíček a začal vydělávat.

JAK JSEM ROZLOŽIL SVÉ PENÍZE?

Důležité je diverzifikovat možná rizika = mít více projektů, a to konkrétně může být následovně:

U prvních dvou projektů lze zisky denně vybírat!!!

20% Ethtrade, kde je zhodnocení 15-25% měsíčně. Vklad lze kdykoliv vybrat (za poplatek) a po 60 dnech již zcela bez poplatku.

20% MyAdsino, kde je zhodnocení 30% měsíčně, přičemž 15% se musí reinvestovat a 15% lze vybrat, návratnost vkladu je sice tedy až po x měsících, ale jedná se o reálnou firmu, kde jsou nejmenší rizika.

20% BuyTime, kde je zhodnocení 30% měsíčně, na své peníze se tedy člověk dostane za cca 3 měsíce a 10 dní. Zisky a odměny lze vybírat 1* za 14 dní (nepřetíží se díky tomu systém, vidím v tom pozitivum).

20% Crypto trade, kde je zhodnocení 17,7% - 29,7% měsíčně, na své peníze se tedy člověk dostane již od cca 3 měsíců a 10 dnů. Zisky a odměny lze vybírat 2* do měsíce (15. a 30-tého).

20% Resonance Capitol, kde je zhodnocení mezi 13,2% - 24% měsíčně. Návratnost vkladu je již od 4 měsíců. Zisky se připisují a vybírají každý pátek a odměny lze vybrat kdykoliv. Celkově se mi tento projekt jeví velice dobře.

Všech pět má i velmi zajímavý odměňovací systém.

DŮLEŽITÉ ODKAZY

Kompletní návod s popisem projektu (registrace až po výběr peněz)

https://www.youtube.com/watch?v=uK9oEyqmWU4

 

Registrační link

https://ethtrade.org/@470657

 

Kompletní návod Advcash (registrace až po výběr peněz)

https://www.youtube.com/watch?v=t3j74OdAolM