CRYP TRADE CAPITAL

Tento projekt není již aktivní a nedoporučuji do něj nyní investovat.

Pokud chcete tipy na nové investiční příležitosti napište mi email na jirkafranek@email.cz ozvu se do druhého dne.

Investiční projekty

Cryp trade capital
Cryp trade 0 Komentářů
Accelerate fund 0 Komentářů
CMETrades logo
Cmetrades 0 Komentářů
Resonance 0 Komentářů
Ethtrade 0 Komentářů

O společnosti CRYP TRADE CAPITAL

Společnost registrovaná v Alicante-(Španělsko) a zabývá se obchodováním na kryptoměnových burzách. Společnost dělá reálný byznys a má všechny potřebné registrace pro podnikání v EU.

CRYP TRADE CAPITAL tým je dobře organizovaná skupina úspěšných vrcholových manažerů, připravených se podělit s každým o své zkušenosti. Techničtí inženýři a analytici společnosti vyvinuli unikátní a co je důležitější pohodlnou platformu pro obchodování s kryptoměnami a stále ji zlepšují!

Proč CRYP TRADE CAPITAL

  • Unikátní, moderní, win-win obchodní strategie, vyvinutá přímo u obchodníků společnosti!
  • Neustále běží inovativní nástroje pro automatické obchodování, které činí zisk na účtech investorů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.
  • Pracovníci firmy vědí všechno o trhu kryptoměn a namísto prázdných slov, potvrzují své znalosti úspěšnými transakcemi.
  • Společnost poskytuje každému novému investorovi možnost získat maximum užitečných informací v rámci výměnného kryptoměna domu a rozvoje trhu.

Nejdůležitější informace

 

VÝHODY A NEVÝHODY

 
 
 

Má zkušenost

Crypto Trade Capitol má dle dostupných informací veškerá potřebná povolení pro podnikání v EU, to je skvělá zpráva. Opět se jedná o jednu z těch „reálnějších“ společností, která by měla na trhu být delší čas. Nejedná se tedy o HYIP společnost a proto nedosahuje X% zhodnocení denně a návratu vkladu za měsíc. Kde by se takové peníze braly, že? I to je jedna ze záruk dlouhodobosti projektu. Zisky a odměny jsou vypláceny jednou za 14 dní a i to je super opatřen proti možným tunelům atd. I to ukazuje na stabilnost projektu.

O reálnosti projektu svědčí i jejich oficiální youtube videa.            https://www.youtube.com/channel/UCXlRQIASJXffvK6olJwi1og

Crypto Trade Capitol dává krásných 0,59% – 0,99% denně dle výše vkladu. Tudíž již od cca 3 měsíců a cca 10 dnech je člověk na svém a pak jde zbytek roku do plusu. Proč po zbytek roku? Protože zisky jsou vypláceny po dobu 1 roku každý den, pak vklad zaniká a jede se od znova. Viz obrázek níže, kde je pro příklad uveden vklad 50, 5000 a 10 000 dolarů.

Při vkladu 5 000 dolarů je zisk denně 0,79% což je za rok 288,35% = 14 417,5 dolarů. Pokud tedy se odečte vklad 5 000 dolarů, je zisk z 5 000 dolarů za rok krásných  9 417,5 dolarů.

 

A pak ještě příklad, jak je krásně připisován denně zisk. Přičemž jsem ho 30.3.17 vybral (jak je napsáno výše – 15 . a 30-tého se vybírá zisk) a tedy od 30.3.17 je opět zisk připisován denně (v tomto případě 42,66 dolaru denně) až do 15.4.17, kdy se opět vybere na peněženku.

Veškeré informace o registraci a hlavně, jak celý systém vypadá uvnitř a jak ho lze ovládat, vkládat/vybírat peníze, nákup balíčků, provizní systém atd., je krásně popsáno v níže přiloženém videu. Kde se člověk dozví vše podstatné, co potřebuje vědět, aby si mohl udělat svůj vlastní obrázek a začít bez obav vydělávat. Pro jednoduchost jsou vypsány i časy, kde se co vysvětluje.