RESONANCE

Tento projekt není již aktivní a nedoporučuji do něj nyní investovat.

Pokud chcete tipy na nové investiční příležitosti napište mi email na jirkafranek@email.cz ozvu se do druhého dne.

Investiční projekty

Cryp trade capital
Cryp trade 0 Komentářů
Accelerate fund 0 Komentářů
CMETrades logo
Cmetrades 0 Komentářů
Resonance 0 Komentářů
Ethtrade 0 Komentářů

O SPOLEČNOSTI

Finanční firma Resonance Capital Group LP (SL27159) která je registrována ve Skotsku (kvůli lepší daňové optimalizaci) vyvinula pro své zákazníky celou řadu optimálních investičních řešení, které umožňují investovat ve střednědobém a dlouhodobém  horizontu s cílem maximalizovat své zisky. Jako finanční nástroj používájí akcie podhodnocených společností  obchodování na amerických burzách (NYSE, NASDAQ, AMEX) a OTC trzích. S rozsáhlými zkušenostmi v oblasti finančního trhu  můžou s jistotou nabídnout spolehlivý způsob, jak investovat do Resonance Capital Group LP, který umožní nejen získat zaručený týdenní příjem, ale také být pánem svého osobního času, dokud vaše finance pracují.

Hlavním cílem společnosti je zvýšení spravovaného pracovního kapitálu zahrnující širokou škálu investorů. Tím, že řídí nejen jejich kapitál, ale také tím, že přináší investice zvenčí, výrazně zvyšují jejich celkový zisk, ze kterého platí úroky pro jejich investory.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

 

VÝHODY A NEVÝHODY

 

MÁ ZKUŠENOST

Resonance Capitol jsem dlouho odmítal z důvodů nižšího zhodnocení vkladu. Připadalo mi to málo – ve výsledku to není ani 1% denně??? To bylo ještě v době, kdy HYIP systémy frčely a nepadaly ze dne na den... Od této doby jsem změnil názor a již HYIP systémy nepodporuji a věnuji se čistě reálnějším společnostem jakou bezesporu je Resonance Capitol. Mluví se, že nahrazuje Questru, která je na trhu již 2 roky a stále ještě týden, co týden vyplácí (vím to, protože ji sám mám).

Výše je napsáno dostatek důvodů proč právě tato společnost. Otevřít si vlastní kancelář je jeden z hlavních potvrzujících faktů, že je vše v pořádku. Díky celému systému, a to i vyplácení výnosů jednou týdně je opět tato společnost schopná dostát svým závazkům a pravidelně a hlavně bez potíží vyplácet slibované výnosy. Navíc je celá prezentace v češtině, a tak si každý může prostudovat, jak celý systém funguje. Pro mě báječná informace.

Pokud bych si vybral např. balíček Bronze, níže mohu vidět zhodnocení atd. Vše je jinak vysvětleno v úvodním videu na příkladech. Veškeré balíčky atd.

Velmi zajímavé se jeví i to, že pokud si člověk pořídí některý z balíčku dostane bonusový balíček viz foto níže, kde při koupi balíčku Bronze je bonus balíček v hodnotě 30 dolarů zdarma!!! To je úžasné, že??? Bonusové balíčky jsou od 5-ti do 500-ti dolarů zdarma!!! Již při registraci dostanete testovací balíček v hodnotě 5-ti dolarů jako dárek též zcela zdarma!!! A ten opět vydělává!!! Jen za registraci!

 

0:00 - 1:10 Registrace
1:11 - 1:26 Registrační link + menu
1:27 - 3:35 Jak vložit peníze a výběr balíčků
3:36 - 4:35 Přehled
4:36 - 8:18 Výběr peněz + další funkce

JAK JSEM ZAČAL?

1 - Vyměnil jsem si české koruny na dolary.

2 - Vložil jsem je na dolarový účet (FIO Banka).

3 - Poslal jsem peníze na svou již založenou Advcash peněženku.

4 - Založil jsem si účet na Resonance a vložil dolary.

5 - Vybral jsem si balíček a začal vydělávat.

JAK JSEM ROZLOŽIL SVÉ PENÍZE?

Důležité je diverzifikovat možná rizika = mít více projektů, a to konkrétně může být následovně:

U prvních dvou projektů lze zisky denně vybírat!!!

20% Ethtrade, kde je zhodnocení 15-25% měsíčně. Vklad lze kdykoliv vybrat (za poplatek) a po 60 dnech již zcela bez poplatku.

20% MyAdsino, kde je zhodnocení 30% měsíčně, přičemž 15% se musí reinvestovat a 15% lze vybrat, návratnost vkladu je sice tedy až po x měsících, ale jedná se o reálnou firmu, kde jsou nejmenší rizika.

20% BuyTime, kde je zhodnocení 30% měsíčně, na své peníze se tedy člověk dostane za cca 3 měsíce a 10 dní. Zisky a odměny lze vybírat 1* za 14 dní (nepřetíží se díky tomu systém, vidím v tom pozitivum).

20% Crypto trade, kde je zhodnocení 17,7% - 29,7% měsíčně, na své peníze se tedy člověk dostane již od cca 3 měsíců a 10 dnů. Zisky a odměny lze vybírat 2* do měsíce (15. a 30-tého).

20% Resonance Capitol, kde je zhodnocení mezi 13,2% - 24% měsíčně. Návratnost vkladu je již od 4 měsíců. Zisky se připisují a vybírají každý pátek a odměny lze vybrat kdykoliv. Celkově se mi tento projekt jeví velice dobře.

Všech pět má i velmi zajímavý odměňovací systém.

DŮLEŽITÉ ODKAZY

Kompletní návod s popisem projektu (kompletní návod, registrace až po výběr peněz)

https://youtu.be/lcpSK64JlLk

 

Registrační link

https://resonance-capital.eu/pany168

 

Kompletní návod Advcash (registrace až po výběr peněz)

https://www.youtube.com/watch?v=t3j74OdAolM

 

Kompletní prezentace v českém jazyce

http://penizebezprace.com/wp-content/uploads/2017/04/Presentation-RC-Český.pdf