ŠÁRKA SIMONIDESOVÁ

Šárka Simonidesová je certifikovaná lektorka Hormonální jogové terapie podle Dinah Rodrigués. Šárka byla přímou studentkou Dinah Rodrigués, která jediná na světě může tento certifikát vydat.  Je jednou z mála certifikovaných lektorrek  "Hormonální jógy" pro muže, ženy i diabetiky.

Pořádá semináře po celé ČR, převážně v Brně, Praze, Olomouci, Ostravě a Jihlavě.

Byla jednou z prvních lektorek v ČR opravňujících sestavu předávat a vyučovat. Sestavu hormonální jógy zná od roku 2009, tedy přes 8 let.

V současné chvíli je cca 9 lektorek vlastnící tento certifikát opravňující vyučovat kurzy Hormonální jogové terapie pro všechny skupiny.  Každý měsíc její kurzy navštíví minimálně 50 účastnic. V tuto chvíli její kurzy navštívilo okolo 1800 klientek a klientů.

Je nejen lektorkou hormonální jógy, ale je současně akreditovanou učitelkou jógy, jin jógy a lektorkou školy pánevního dna.

Józe se věnuje přes 15 let.

Dříve byla instruktorkou fitness, osobní trenérkou, ale i trenérkou kulturisky, masérkou a instruktorkou bossu rehab, core aj. Tyto zkušenosti z předchozí praxe velmi dobře uplatňuje v současné době hlavně v oblasti anatomie a fyziologie svých klientů a klientek. Na vyžádání vede i kurzy na tvoření mandal, na které má také akreditaci, popřípadě řeší i bytový desing, či design jógových studií. Několik let pracovala pro společnost Dermacol a žila v Iránu.


Telefon

E-mail

+420 724 250 689

s.simonides@seznam.cz