VAŠE OHLASY

PODĚLTE SE O VAŠE ZKUŠENOSTI!

Ahoj Šári, ráda bych ti poděkovala za úžasný víkend. Přišel právě včas :-) Shodou okolností mi paní při masáži (od puberty trpím na migrény), říkala, že mám moc plnou hlavu a že se musím naučit relaxovat. Posadila mne na křeslo, dala čajík a ať zkusím 5 minut na nic nemyslet. Když se pak vrátila zpět, tak jsem jí stejně nemohla lhát, prostě jsem to nedokázala :-( U tebe to bylo úplně jiné, tvůj příjemný hlas, ty svíčky a v neposlední řadě ty gongy - to všechno posunulo (pro mne jinak nutnou část na konci jógy - relaxaci) na úplně jinou úroveň. Moc ti za tuto zkušenost děkuji :-) Pochopila jsem více spojitostí, které jsem doposud měla jen v útržcích a nedávaly mi smysl. Děkuji, bylo mi opravdu krásně :-) Ještě jednou ti moc děkuji a věřím, že se ještě uvidíme na některém z tvých kurzů :-)

Šárka Š

Ahoj Šárko, jsi naprosto úžasná. Moc děkuji za vše, co jsi nám zprostředkovala. Zkusím cvičit ráno i večer. Určitá mám rána. ...ty jo, těším se na to. To jsem zatím v takové míře ještě u jiného cvičení neměla... ....snad to vydrží :-) Moc děkuji i za odkazy... Ať se Ti ta energie, kterou nám předáváš, mnohonásobně vrací :-)

Jiřina z Teplic

Dobré odpoledne Šárko, tímto bych chtěla poděkovat za květnový kurz, který jsem loni navštívila v Jihlavě. Po té co mi lékaři v březnu 2016 diagnostikovali špatnou hormonální hladinu s tím, že další vlastní děti už mít nebudu (max s darovaným vajíčkem) jsem byla zoufalá. Po květnovým kurzu jsem dostala opět naději a dnes už jsem ve 14 týdnu těhotenství :-). Moc se těším až se po porodu opět k hormonální józe vrátím. Kdyby jsi na podzim (rodit budu v srpnu) někdy plánovala nějakou opakovací lekci v Jihlavě, tak se hlásím :-), budu to potřebovat. Děkuji a přeji další úspěchy :-)

Lucie Havlenová

Děkuji Šárce, že mě seznámila s hormonální jógou a naučila jí cvičit. Její lidskost, ženskost a humor, je při kurzu pohlazením po duši. Jsem ráda. že jsem jí poznala a těším se na další setkání.

Lucie Mercová

Šárka je energizující plamen :)

Zuzana Lhotová

Šárka je skvělá lektorka a člověk. Moc jsem si kurz užila. Krásně vše vysvětlila.

Kateřina Kulhavá

Miluji Šárku, jak vede kurz, jako člověka. Potkáte jí a nezapomenete :)

Lucie Mercová